Otomotiv Sektörü

Silindir kapaklarında, Metal aksamda görülen korozyon sorunları, kaporta kusurları, kırık kartel kapakları gibi hurdaya atılacak malzemeler tamir edilir.

Denizcilik Sektörü

Gemi motorları, keçe ve salmastra'dan kaynaklanan şaft aşınmaları, gemi parçalarının yerinde bakım ve onarım kısa sürede kaynak yapılır

Havacılık Sektörü

Alüminyum ve Magnezyum'dan oluşan Hava araçlarının onarılmasında, helikoptere ait parçanın aşınan kısımları, kolaylıkla tamir edilir.

İş ve İnşaat Makinaları

İş makinalarının aşınan yüzeyleri, Mikro sızıntılar Soğuk kaynak Teknolojisi ile Sızdırmazlık Sağlama işlemi oldukça Basit ve Emniyetlidir.

Enerji Sektörü

Yüksek patlama riski olan boru hatlarının tamiri, yakıt tankı ve depolarında oluşan çatlak deliklerin tamiri, Ana malzemelere zarar vermeden onarılır.

Döküm Sektörü

Döküm kusurlarından dolayı sakata ayrılan parçaları geri kazandırır, parçaların tekrar eritilmesine gerek kalmaz. Zaman Emek ve Sermaya faydası sağlar.

Kalıp Sektörü

DYMET Soğuk Kaynak Teknolojisi sayesinde Yüksek maliyetli Kalıpların hasar gören kısımları Yüzey ne kadar geniş olursa olsun ısısal zarar vermeden tamir edilir.

Diğer Sektörler

DYMET® Soğuk Kaynak Teknolojisi ile Yeni malzemeler Geliştirme,işleme ve İmalat olanakları artık mümkündür.